Zakwaszenie organizmu – jak się go pozbyć? Opinie o najlepszych suplementach

Czy wiesz, że zakwaszenie to problem nawet 50% polskiej populacji? Mało kto zdaje sobie sprawę, jak poważne konsekwencje może nieść za sobą niewłaściwe pH w organizmie.

Zakwaszenie skutkuje między innymi silnym dyskomfortem trawiennym, zaburzeniem rytmu wypróżnień oraz uczuciem kwasowości w ustach. Leczenie tej dolegliwości nie jest wskazaniem i opcją, a koniecznością.

Lekceważenie zakwaszenia może nieść za sobą naprawdę poważne konsekwencje zdrowotne, a mianowicie: nowotwory, choroby układu trawiennego, choroby układu wydalniczego.

Pozbądź się zakwaszenia!

Chcesz pozbyć się zakwaszenia i doprowadzić organizm do równowagi kwasowo-zasadowej. Nic trudnego! Medycyna oferuje kilka skutecznych i co ważne – wygodnych rozwiązań.

Jednym z najefektywniejszych rozwiązań jest spirulina i chlorella. Obie substancje znajdują się na liście tzw. superfoods – czyli żywności o silnych, dobroczynnych właściwościach. Suplementem diety, który zawiera obie te substancje jest Spirulin Plus.

Aktualnie Spirulin Plus jest najefektywniejszym suplementem diety na odkwaszanie. O opinię poprosiliśmy eksperta ds. żywienia – Tomasza Krupy.

W zasadzie to Spirulin Plus jest suplementem diety, który jako jedyny (zgodnie z moją wiedzą) ma w składzie zarówno chlorellę, jak i spirulinę. Te dwa składniki są podstawą wszelkich innych środków na odkwaszanie organizmu.

Moje doświadczenie w zakresie stosowania Spirulin Plus jest niewielkie, ale bardzo owocne. Do tej pory, spośród kilkudziesięciu pacjentów, którym zaleciłem stosowanie tego preparatu – niezadowolenie wykazał tylko jeden. Także, zapewnienia producenta o skuteczności 90%+ zdają się być prawdziwe.

Co ważne, preparat daje stałe efekty. Równowaga kwasowa (pH wynoszące 7,35-7,45) utrzymuje się przez co najmniej kilka miesięcy.

Pragniemy również przedstawić opinie naszych czytelników na temat Spirulin Plus. Jeśli i Ty pragniesz, aby Twoja opinia znalazła się w tym artykule – skontaktuj się z nami mailowo lub umieść swoją recenzję w komentarzach pod tą publikacją.

Spirulin Plus – Opinie

Nadesłane z Kac***22@gmail.com
[…] Jeśli chodzi o Spirulin Plus to w moim przypadku suplement ten okazał się naprawdę skuteczny. Stosowałem go przez dwa miesiące, po czym wykonałem test (dostępny w aptekach). pH wyniosło 7,40 czyli w normie. Generalnie, poprawa pojawiła się w rytmie wypróżnień. Nie mam problemów z trawieniem. Pozdrawiam!

Nadesłane z Mar***6@op.pl
Spirulin Plus zastosowałam trzy miesiące temu po negatywnych wynikach badań. Takie dostałam zalecenie od lekarza pierwszego kontaktu. Ogólnie raczej sceptycznie podchodzę do leków, a tym bardziej do suplementów. Jednak, tu było spore zaskoczenie – po tygodniu zauważyłam naprawdę sporą poprawę.

Nadesłane z Hon***42@wp.pl
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do Spirulin Plus to mogę je rozwiać. Zakwaszenie to stan, który pojawia się u mnie bardzo często. Nie przykładam się do diety (wiem, wiem – to błąd), ale zawsze mogę liczyć na Spirulinę. Efektywna, szybka i bezpieczna. Ja stosuję od dawna, aktualnie także jako profilaktykę. Polecam.

Podsumowanie

Problem zakwaszenia organizmu staje się coraz bardziej powszechny. Przypadłość ta jest zwykle wynikiem niewłaściwej diety i braku aktywności fizycznej. Wpływ na nią mogą mieć również zażywane leki oraz choroby układu pokarmowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *