Powiększanie biustu w domu. Czy domowe metody są skuteczne?

Multum kobiet na całym świecie marzy o tym, aby powiększyć swój biust. Niestety drogie zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej nie są „na każdą kieszeń”. Nie dziwi zatem fakt, iż kobiety uciekają się do wykorzystywania domowych rozwiązań.

Niestety, domowe metody na powiększenie biustu nie cieszą się najlepszą sławą. W opinii wielu osób – to nieefektywne metody, na które – mówiąc kolokwialnie – szkoda czasu. W dzisiejszej publikacji, udowodnimy jednak, że domowe metody na większy biust mogą przynieść zaskakująco dobre rezultaty.

Masaż biustu – efektywny sposób na profilaktykę chorób nowotworowych i metoda ujędrniająca biust

Masaż biustu to prosty zabieg, który każda kobieta powinna regularnie wykonywać, celem profilaktyki chorób nowotworowych. Niestety – statystyki podają, że lwia część Pań zapomina o tym prostym zabiegu i go nie realizuje. To ogromny błąd!

Warto mieć świadomość, że masaż piersi częstokroć pojawia się w różnorakich zestawieniach najlepszych domowych sposobów na powiększenie piersi. Czy faktycznie warto z niego korzystać? Czy jest to metoda efektywna?

W gruncie rzeczy – jak najbardziej. Co prawda, trudno spodziewać się spektakularnych efektów, nie mniej jednak – możemy znacząco poprawić jędrność biustu. Regularnie masowane piersi są piękniejsze. Zyskuje kształt, jędrność i co najważniejsze w tym przypadku – są pewnym gwarantem zdrowia.

Dieta na większy biust – czy zmieniając nawyki żywieniowe możemy powiększyć piersi?

Dieta na większy biust to termin, wokół którego pojawia się wiele kontrowersji. Otóż lwia część ekspertów podważa zasadność stosowania tego jadłospisu. Dlaczego?

Otóż, powiększenie biustu dietą opiera się na zwiększonej konsumpcji tłuszczów. Wynika to z faktu, iż piersi w lwiej części składają się właśnie z tkanki tłuszczowej. Dieta wysokotłuszczowa przyniesie efekt, ale za jej sprawą powiększymy także uda, brzuch czy pośladki. To niepożądany skutek uboczny, który niejako – dyskwalifikuje tę metodę.

Ćwiczenia powiększające klatkę piersiową i piersi

Z uwagi na fakt, iż na wielkość piersi wpływ ma głównie tkanka tłuszczowa, trudno spodziewać się by typowe ćwiczenia siłowe przyniosły pożądane efekty. Warto mieć jednak świadomość, że o ile tego typu metody nie wpływają na wielkość biustu, to pozytywnie wpływają na kształt i położenie biustu.

Istnieje szereg różnych ćwiczeń, które możemy wykorzystać celem poprawy wyglądu naszego biustu. Do najpopularniejszych zaliczamy:

  • damskie pompki
  • rozpiętki ze sztangielkami
  • wyciskanie sztangi

Pragniemy jednocześnie zauważyć, że realizując tego typu ćwiczenia – nie musimy się obawiać, że nagle nasza klatka piersiowa stanie się zbyt atletyczna i męska. Nic bardziej mylnego. Praca na małym obciążeniu i ze zwiększoną liczbą powtórzeń, to gwarant tego, że nasze mięśnie nieszczególnie się rozrosną.

Tabletki i kremy na powiększanie piersi

Rozwiązaniem, na które warto zwrócić szczególną uwagę są tabletki i kremy. To kosmetyki/suplementy, których koszt zamyka się w kilkuset złotych, przy jednoczesnej gwarancji powiększenia biustu o nawet 2 rozmiary.

Idąc za publikacją na łamach Sfery Intymnej: https://sferaintymna.pl/probreast-plus/ sugerujemy sięgnąć po ProBreast Plus – dwutorową formułę, w której skład wchodzi suplement diety na powiększanie piersi i krem ujędrniający.

To zestawienie ma gwarantować powiększenie biustu o nawet 2 rozmiary w czasie 3-6 miesięcy. Za skuteczność odpowiadać ma unikalna formuła. Pełen skład (dane z ulotki produktu) prezentuje się następująco:

TABLETKI: ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graecum)[50% fenuzydów] [sproszkowane nasiona]; koper włoski (Foeniculum vulgare) [nasiona]; otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza, barwnik –dwutlenek tytanu); ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) [5:1]; kmin rzymski (Cuminum cyminum) [sproszkowane nasiona]; ekstrakt z izoflawonów sojowych [40% izoflawonów]; L-tyrozyna; wit. E (octan DL-alfa-tokoferylu); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

KREM: woda, stearynian glicerylu, olej sojowy, gliceryna, olej migdałowy, mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, oksyetylenowana 20 molami tlenku etylenu mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, alkohol cetylowy, alantoina, ekstrakt z nagietka lekarskiego, oksyetylenowana 12 molami tlenku etylenu mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, palmitynian cetylu, olej z nasion słonecznika, wyciąg z szyszek chmielu, substancje zapachowe, glikol propylenowy, palmitynian retinylu, witamina E, octan tokoferylu, alkilowa pochodna eteru gliceryny, 2-fenoksyetanol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *