Metody powiększania piersi, czyli co zrobić, aby mieć większy biust?

Niemalże każda kobieta marzy o tym, by jej biust był piękny, duży i jędrny. Niektóre z Pań przekładają marzenia w rzeczywistość i realizują rozmaite zabiegi modelujące piersi. Czy warto z nich korzystać? Czy są one dostatecznie skuteczne? Na te oraz wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w dalszej części tej publikacji.

Metody powiększania piersi

Wyróżnia się co najmniej kilka metod na większy biust. Od rozwiązań naturalnych, poprzez średnio-inwazyjne, a skończywszy na operacjach plastycznych. Które z rozwiązań jest najlepsze? Poniżej przedstawiamy pokrótce pięć sposobów na większy biust, przy czym – kolejność nie jest przypadkowa!

 1. Implanty piersiowe
  Powiększanie biustu poprzez wszczepienie silikonowych implantów to metoda trwała, gwarantująca najlepsze rezultaty. Pacjentka ma możliwość doboru wielkości i kształtu swoich nowych piersi.
 2. Lipomodeling
  Lipomodeling to zabieg określany mianem „2 w 1”. Wszystko przez fakt, iż składa się z dwóch części: liposukcji oraz aplikacji odwirowanego tłuszczu. Tym samym, jednocześnie odchudzamy ciało i powiększamy piersi. Metoda daje niezwykle naturalny efekt.
 3. Kwas hialuronowy
  Powiększanie biustu kwasem hialuronowym to skuteczna, ale niekoniecznie trwała metoda. Zdarza się bowiem, że już po 12 miesiącach od aplikacji, substancja wchłaniana jest przez organizm, co sprawia, że zabieg musi zostać powtórzony. Dzięki tej metodzie można powiększyć biust średnio o 1-2 rozmiary.
 4. Tabletki na powiększanie piersi
  Suplementy diety oparte na fitoestrogenach (roślinnych hormonach) to rozwiązanie, które daje coraz to lepsze efekty. Skuteczność takiej terapii jest bardzo różna. Niekiedy pozwala powiększyć rozmiar biustu o nawet dwa rozmiary, a czasem po prostu nie daje żadnych efektów.
 5. Diety, ćwiczenia
  Naturalne metody na większy biust niestety nie są na tyle efektywne, by można było je rekomendować. Zarówno ćwiczenia, jak i diety na większy biust zwyczajnie są nieskuteczne.

Która metoda na większy biust jest najlepsza?

To oczywiste, że przeglądając tego typu zestawienia oczekujemy wskazania najlepszej metody – tj. opinii, która sprawi, że przekonamy się, do któregoś z rozwiązań. Niestety, w praktyce zestawianie ze sobą wszystkich tych metod jest po prostu bardzo trudne, by nie powiedzieć niemożliwe. Dlaczego?

Otóż, każda z metod różni się tylko efektywnością, ale i trwałością, bezpieczeństwem czy ceną. Przez to – ocena może mieć tylko i wyłącznie charakter subiektywny. Jak zatem wygląda nasze TOP 5?

W naszej ocenie, zdecydowanie najkorzystniej wypadają tabletki, najlepiej połączone z kuracją miejscową (żele, maści). Co ciekawe, na rynku dostępna jest formuła ProBreast Plus (krem ujędrniający + tabletki powiększające). To rozwiązanie cieszące się naprawdę sporą popularnością.

Następną w kolejności metodą jest lipomodeling, a więc powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. To metoda dająca świetne, naturalne rezultaty. Przeszkodą może być jedynie cena tegoż rozwiązania.

Numerem trzy jest kwas hialuronowy, czyli nieinwazyjne, ale i niezbyt trwałe rozwiązanie, po które ochoczo sięga całkiem sporo kobiet. Najważniejsze zalety tej metody to – natychmiastowy efekt, pełne bezpieczeństwo i krótka rekonwalescencja.

Przedostatnie miejsce w tym subiektywnym zestawieniu zajmują implanty piersiowe. Mimo doskonałych efektów, które można osiągnąć poprzez ten zabieg, trudno o lepszą pozycję z uwagi na często podnoszony argument o niebezpieczeństwie wywoływanym takową ingerencją.

Zdecydowanie najgorzej w tym zestawieniu wypadają ćwiczenia i diety. Ich efektywność pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *