Jak powiększyć mały biust? Najlepsze sposoby.

Chcesz mieć większy biust? Noszenie stanika push-up i konturowanie piersi jest niewystarczające by wyeksponować Twoje piersi? Dowiedz się, co oferuje medycyna w zakresie powiększania, ujędrniania oraz modelowania piersi.

Zabiegi medycyny estetycznej

Kobiety niezwykle często decydują się na wykonywanie zabiegów powiększających piersi. Według statystyk, to właśnie te zabiegi realizowane są w gabinetach medycyny estetycznej zdecydowanie najczęściej. Panie mają do wyboru kilka rozwiązań. Poniżej pokrótce przedstawiamy trzy, które cieszą się największą popularnością.

Implanty piersiowe – zabieg polegający na wszczepieniu pod mięsień piersiowy specjalnych implantów o kształcie zbliżonym do naturalnych piersi. Wypełnione solą fizjologiczną lub substancją silikonową implanty to rozwiązanie trwałe, efektywne i efektowane. Kobieta może powiększyć biust o dowolną ilość rozmiarów.

Kwas hialuronowy – jednym z najpopularniejszych zabiegów powiększania biustu jest wykorzystywanie kwasu hialuronowego. To preparat naturalnie występujący w organizmie człowieka. Dzięki temu metodę tę można określić w pełni bezpieczną. Niestety po pewnym czasie substancja wchłaniana jest przez organizm i efkety po prostu znikają (zwykle utrzymują się do 30 miesięcy).

Lipomodeling – zabieg składający się z dwóch etapów: liposukcji oraz aplikacji uzyskanego tłuszczu. Metoda gwarantuje w pełni naturalne efekty. Niestety, przyswajalność aplikowanej tkanki jest bardzo różna, waha się od 20 do 80%.

Alternatywne, mniej inwazyjne metody

Piersi można powiększyć i wymodelować także poprzez realizację innych, znaczniej mniej inwazyjnych metod, a mianowicie:

  • masaże modelujące i ujędrniające biust
  • ćwiczenia na klatkę piersiową
  • stosowanie preparatów (tabletek) na powiększanie biustu

Często realizowana jest także kuracja antykoncepcyjna. Jednakże nie zalecamy tej metody, gdyż ingerencja w gospodarkę hormonalną może negatywnie odbić się na naszej kondycji fizycznej i psychicznej.

Nie chcesz powiększać? Ujędrnij!

Piękny, jędrny biust to cel każdej kobiety. Co robić, aby móc cieszyć się zdrowymi, jędrnymi piersiami? Poznaj najlepsze ćwiczenia na piersi, które nie tylko ujędrnią biust, ale także optycznie go powiększą.

Docisk przyścienny

Ćwiczenie te należy realizować każdego dnia w kilku seriach (5-10) po kilkanaście powtórzeń.

Wykonanie: Przyłoż przedramiona do ściany (od dłoni do ściany) i dociskaj całym ciężarem ciała do ściany.

Rezultat: optyczne powiększenie piersi

Pompki

Pompki to jedno z najefektywniejszych ćwiczeń na biust. Należy wykonywać je w seriach po kilka powtórzeń, każdego dnia.

Wykonanie: Ręce oprzyj o podłogę, nogi luźne. Wykonuj ruch klatki piersiowej ku dołowi i ku górze. Ćwiczenie realizuj w wolnym tempie.

Rezultat: optyczne powiększenie piersi

Krążenie ramion

Ćwiczenie te należy realizować po uprzedniej rozgrzewce (wymachy ramion) w seriach (5-10 razy) po około 30 sekund.

Wykonanie: Dłonie połóż na ramionach i wykonuj ruchy okrężne do przodu i do tyłu (na przemian).

Rezultat: ujędrnienie, optycznie powiększenie piersi

Ćwiczenie nożycowe rąk

Realizuj około 10-12 powtórzeń w każdej serii (zalecana ilość 5-1).

Wykonanie: Położ się plecami na twardym podłożu. Ręce wzdłuż tułowia. Energicznie wymachuj rękami (na przemian) ku górze.

Rezultat: Ujędrnienie piersi

Masaż piersi

Masaż najlepiej realizować podczas kąpieli przy wykorzystaniu balsamów o działaniu ujędrniającym (do skóry).

Wykonanie: delikatnymi ruchami rozprowadzaj balsam ruchami od dołu ku górze. Masaż powinien trwać około 2-3 minuty. Należy stosować podczas każdorazowej kąpieli.

Rezultat: ujędrnienie piersi

Ćwiczenia to nie wszystko.

Wyżej wymieniony plan ćwiczeń jest skuteczny, ale nie stanowi jedynego rozwiązania poprawiającego kondycję i wygląd piersi.

Warto pamiętać o odpowiednim odżywianiu, tudzież diecie bogatej w minerały i suplementy oraz aktywności fizycznej. Skuteczne jest również noszenie specjalistycznej bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *