suplementy ostrovit opinie

suplementy ostrovit opinie

Wrz 11

suplementy ostrovit opinie

Szkodliwe związki chemiczne z plastikowych butelek wody wypłukiwaniu i zanieczyszczając wodę. Jeśli zostawisz butelkę w rozgrzanym samochodzie lub używać go, ekspozycja zostanie powiększony.

3. Dodatkowe funty

Ważne jest, aby utrzymać zdrową wagę przez całe życie. Dwie trzecie Amerykanów są albo nadwagę lub otyłość. Nadwaga zwiększa ryzyko wielu nowotworów, w tym raka piersi, jelita grubego, przełyku, nerek, trzustki i macicy. Jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia w utracie wagi zdrowo, skontaktuj się ze mną na bezpłatny konsultacji telefonicznej dotyczącej Metabolic Typing Program Żywienia.

4. zaburzenia równowagi hormonalnej

Wszyscy mamy raka ochronne genów w naszym organizmie, są jak włączniki światła. Niestety, kiedy się starzejemy, te przełączniki dostać wyłączony w naszych hormonalnych spadki produkcji. Oczywiście, nie radzenia sobie ze stresem, jedzenie źle, a czasochłonne i mieszka z chemikaliami, kładziemy jeszcze większy nacisk na cały nasz układ hormonalny.

Aby przywrócić http://medicus.koszalin.pl/pl/o-nas te geny chroniące przed rakiem, musimy żyć i jeść lepiej i przywrócić hormonów właściwej równowagi. Po wymianie hormony, to ważne jest, aby korzystać z bio-identyczne hormony, które są dokładnie takie same jak te wytwarzane przez organizm, a nie syntetyczne hormony produkowane przez firmy farmaceutyczne, gdyż wykazano, że powoduje raka. Proszę skontaktować się z personelem medycznym, który jest zaznajomiony z hormonalnej terapii zastępczej bio-identyczne (BHRT).

Poniżej znajdują się niektóre hormony, które mają bezpośredni wpływ na rozwój raka:

DHEA jest głównym hormonem, który zmniejsza ilość ważnego enzymu biorącego udział w szlaku, który doprowadza energię do komórek nowotworowych. Poprzez utrzymywanie DHEA na odpowiednim poziomie, ta droga jest mniej aktywne. Ludzie którzy są stale naprężone i mają ZMĘCZENI nadnercza mają niższe poziomy DHEA, co oznacza, że ??są one bardziej podatne na stymulację wzrostu komórek nowotworowych.

– autor artykułu