suplementy odchudzanie

suplementy odchudzanie

Lis 19

suplementy odchudzanie

Więcej o trudnych dyskusji w pracy – Planowanie swoje podejście

Jest dużo do myślenia o tym, kiedy trzeba zainicjować trudny interakcji – rodzaj dyskusji, która jest wymagana, gdy kolega bierze kredyt dla swoich pomysłów, nie dostarcza ich części lub jest po prostu co wyglądasz źle.

Przygotowanie: Przed rozpoczęciem rozmów ze swoim kolegą, chcesz http://kwiaciarnia-slonecznik.pl poświęcić trochę czasu, aby dostać głowę w odpowiednim miejscu, aby pomóc dostać się do miejsca, gdzie można wyrazić swoje zaniepokojenie współczuciem i pozostają otwarte na boku drugiej osoby nim.gdzie wykonać zabiegi estetyczne w Poznaniu Skoncentruj się na tym, co robią dobrze, jak mogli mieć rację i inne wyjaśnienia ich zachowania.

suplementy odchudzanie

Po zdobyć się w odpowiednim nastroju, nadszedł czas, aby zaplanować rzeczywistej dyskusji. Dla celów tego ćwiczenia, będziemy nazywać się koledze, że będziemy interakcji z Jackie. Należy mieć na uwadze, że cele dla tego procesu są: a) dowiedzieć się więcej o perspektywy Jackie (nawet jeśli się nie podoba), b) zbliża się ją w sposób, który dba o was obu, oraz c) na niepokojące zachowania zatrzymać.

1. Czas żądania i uwagi.

suplementy odchudzanie

Zamiast po prostu wpaść i poprosić Jackie „Czy mogę z tobą rozmawiać?” może pomóc w pierwszej kolejności, aby prosić ją na 15-20 minut swojego czasu. W ten sposób wie, chcesz mieć zasadniczą rozmowę i wiesz Jackie jest gotów zainwestować czas w tej rozmowie. Jeżeli mówi tak, ale wydaje rzucili lub zajęty, zapytać, czy istnieje lepszy czas i paznokci w dół czas / dzień na spotkanie. Jeśli Jackie mówi, że tym razem jest w porządku, można zastanowić się jej, że wydaje się ona zajęta, i że to po prostu umówić. Można dokonać tutaj wyborów. Nawet jeśli ona twierdzi, że pobyt, można odłożyć rozmowę w dowolnym momencie, jeśli czujesz, że nie ma jej uwagę. Zasługujesz na to.

2. Pochodzą z ciekawością i pokorą.

Interakcja Właśnie opisane w Porada 1 może eskalować szybko, jeśli można natknąć się wymagający, oskarżycielski, protekcjonalne lub obronnym.
ubezpieczenieauta.eu/ubezpiecznie-od-kradziezy-auta/
– autor artykułu