suplementy na redukcje

suplementy na redukcje

Paź 26

suplementy na redukcje

Rak piersi i biustonosze – Wielka debata

Czy noszenie biustonosz zwiększyć szanse dostaniesz raka piersi? Poczyniono pewne plotka sianie w tym zakresie. W tym artykule, możemy przyjrzeć, czy istnieje jakakolwiek korelacja i gdzie plotka pochodzi.

suplementy na redukcje

Nie ma korelacji między sobie biustonosze i zwiększone ryzyko zachorowania na raka sutka. Tak twierdzi American Cancer Society. W rzeczywistości, Towarzystwo nie zaprzecza ani potwierdzają zwiększone ryzyko zachorowania na raka. Czemu? Brak medycznie odpowiednie badania zostały przeprowadzone w tej sprawie, więc nikt tak naprawdę nie wie. To może wydawać się oszałamiająca ze względu na obawy okolicznych raka piersi, ale jest to prosty fakt.

Więc skąd te wszystkie plotki pojawiają? W internecie jest to wspaniałe miejsce, ale jest to również jeden, gdzie każdy może powiedzieć praktycznie wszystko i uciec z nim. Rak piersi plotka biustonosze-wydaje się, że powstał z „Dressed to Kill” książkę. Książka została napisana przez Sydney Ross Singer i windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/montaz-okien Soma Grismaijer, dwóch antropologów. Twierdzą oni, że biustonosz ogranicza układu limfatycznego powodują toksyny, aby budować i raka prawdopodobne.

suplementy na redukcje

Ross Singer i Soma Grismaijer są dwie ciekawe postacie. Singer uzyskał dyplom z antropologii z Duke University. Grismaijer ma znanego stopnia, ale uważa się, że optyk. Nie jest jasne, w jaki sposób te dwie postacie niemedyczne czują się kwalifikacje, aby wyciągnąć wnioski na temat raka piersi nie bardziej niż ty czy ja, ale oni kiedy Własna publikacja Dressed to Kill.

Wnioski w Dressed to Kill są rysowane od idei studiowania kobiety w różnych sytuacjach. Singer i Grismaijer spojrzał na kobiety noszące biustonosze kontra kobiety, które nie. Oni podobno stwierdziła, że ??nie ma na sobie biustonosz wykazało rzadkie przypadki raka piersi, podczas gdy kobiet noszących biustonosze ucierpiała znacznie więcej wystąpień.

– autor artykułu