suplementy manufaktura

suplementy manufaktura

Paź 02
suplementy manufaktura

Rygorystyczny Codzienny trening – sposób na zapobieganie nowotworom

Czy ćwiczenia jednym ze sposobów zapobiegania rakowi?

Mężczyźni, którzy treningu co najmniej 30 minut dziennie, przy umiarkowanym do poziomu wysokiej intensywności były o połowę prawdopodobieństwo zachorowania na raka wynika z najnowszych badań, pierwszy tego rodzaju, aby spojrzeć na śmiertelność i intensywności ćwiczeń raka.http://denarte.pl/uslugi_implantologia.htm

Wydaje się, że zwiększone zużycie tlenu związany z umiarkowaną do wysokiej intensywności ćwiczeń bierze udział w zmniejszaniu ryzyka raka. Badanie pojawiła Internecie 28 lipca 2009 w British Journal of Sports Medicine.

Fińskie badania włączono próbki populacyjnej 2560 mężczyzn w wieku 42-61, oceny aktywności fizycznej badanych ‚i stopę zgonów. Żaden z mężczyzn, którzy brali udział w badaniach miał historię raka.

Uczestnicy wypełnieniu 12 miesięcy Aktywność fizyczna w czasie wolnym kwestionariusz i były następnie kontynuowane przez okres 16 lat. W tym czasie było 181 zgonów na raka wśród badanych.

Zespół zauważył, że ci, którzy tak umiarkowaną do wysokiej intensywności ćwiczeń przez co najmniej pół godziny dziennie były o 50% mniej narażone na rozwój raka w porównaniu do innych mężczyzn.

Umiarkowana intensywność ćwiczeń zwiększa swój oddech i tętno. Będziesz pocić, ale być w stanie mówić i prowadzić rozmowy.

Przykłady obejmują szybki marsz, jogging, jazda powoli rower, pływanie, aerobik w wodzie, tańca towarzyskiego, softball lub baseball, siatkówka, podwaja tenisa lub ogrodnictwie.

Wysoka intensywność ćwiczeń często są krótsze, choć spalić więcej kalorii. One nie są rozwiązaniem dla wszystkich, zwłaszcza jeśli jesteś nowy do wykonywania – będziemy chcieli, aby powolny, stały postęp stosując dłuższe sesje mniej intensywnych ćwiczeń.

Wysoka intensywność ćwiczeń są trudniejsze do utrzymania, i powinno być używane oszczędnie.

– autor artykułu