suplementy kfd opinie

suplementy kfd opinie

Lis 09

suplementy kfd opinie Ważne jest, aby zrównoważyć prawo wyrazić swoją troskę i szacunek, że Jackie chyba ma ważny punkt widzenia też. Jeśli chcesz zwiększyć szanse relacje zostaną zachowane, będziemy chcieli, aby zbliżyć się do procesu pojednania w sposób, który nie stwarza większe napięcie.

3. Wyraź swoją pozytywną intencję.

Jackie powiedzieć, dlaczego tam są, i dać jej powód do chcesz tam być też. Na przykład,

„Jackie, że coś się dzieje między nami, który został przeszkadza mi. Cenię pracę z wami i chcę kontynuować, aby tę pracę. Tak, ja nie chce wyciągać żadnych wniosków na temat tego, co mam doświadczenie, bez mówię do ciebie.”

4. Opisać niepokojące zachowanie specyficznie.

„Jackie, zauważam, że po tym, jak zgodzić się na konkretnym zadaniu na spotkaniu projektu, pytasz mnie następnego dnia, gdy stałam się zaczęło na nim.”

Ważne jest, aby używać neutralnego, nie został załadowany, języka, więc interakcja nie jest zintensyfikowane niepotrzebnie. Opisują fakty, a nie opinie lub interpretacji w tym momencie.

5. Sprawdź, czy założenie.

To jest czas, aby zaoferować swoją interpretację. Jednocześnie chcesz dać Jackie pokój do zaoferowania wyjaśnień i / lub zachować twarz. Ten etap może przejść w ten sposób.

„To się więcej niż raz i pozostaje mi uczucie, jakbym zrobił coś, co sprawia, że ??myślisz, że nie można liczyć na to kontynuacja wskroś. Nie chcę, aby przypuszczać, że chociaż. Pomyślałem, że powinienem to sprawdzić się ze sobą. Czy możesz mi powiedzieć na ten temat? „

6. Słuchaj.

Jest to ważne … przestać mówić na kilka chwil. Wytrzymać trochę niezręczną ciszę, jeśli naprawdę chcesz, aby usłyszeć odpowiedź. Można usłyszeć czegokolwiek, takich jak,

za. „Nie wiem, co mówisz.”

b. „Tak mi przykro, że zostawiłem cię uczucie w ten sposób. Chyba jestem po prostu uczucie UTG dany jest to projekt o dużej widoczności.”

pakiet oc ac
– autor artykułu