suplementy jastrzebie zdroj

suplementy jastrzebie zdroj

Sie 07

suplementy jastrzebie zdroj

5 kroków by zapobiec nowotworom

Jednym z najstraszniejszych epidemii zadając ludziom na całym świecie, dziś jest rak. Robi się coraz bardziej powszechne, a naukowcy przewidują, że będzie gorzej. British Medical Journal donosi, że częstość występowania raka rośnie w zdumiewającym tempie, szczególnie wśród krajów rozwiniętych, takich jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. W związku z tym, szanse na uzyskanie można nowotwór jest bardzo wysoka. Oto 5 prostych proste kroki mające na celu powstrzymać od zachorowania na raka!

1. Nie jedz żywności, która zawiera konserwantów

Żywność, która zawiera wiele środków konserwujących jest bardzo rakotwórcze po spożyciu w dużych ilościach. To dlatego, że konserwanty uszkadza normalne funkcjonowanie komórek, co powoduje zaburzenia wzrostu komórek i prowadzi do raka. Dlatego też, aby uniknąć zachorowania na raka, należy kupić żywność, która nie zawiera żadnych konserwantów.

2. Jedz świeże owoce

Świeże owoce zawierają wiele właściwości antyoksydacyjne. Antyoksydanty pomagają zatrzymać uszkodzenia tkanki tłuszczowej i promowania ogólnego uzdrowienia. Jeść dużo owoców będzie również zapobiegać komórek z coraz genetycznie uszkodzone.

3. Pij zieloną herbatę

Zielona herbata jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej od wieków, aby zapobiec chorobom przewlekłym. Teraz, badania naukowe wykazały, że zielona herbata pomaga zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka. Naukowcy wierzą, że zielona herbata zmniejsza zapadalność na raka, ponieważ zawiera dużo przeciwutleniaczy i wzmacnia układ odpornościowy organizmu. Na przykład, japońska mają najniższe ryzyka wystąpienia raków w świecie, i uważa się, że mają najniższe ryzyko raka, gdyż zużywają one duże ilości zielonej herbaty codziennie.

Dlatego zaleca się spożywania zielonej herbaty, co najmniej raz dziennie.

– autor artykułu