suplementy biala podlaska

suplementy biala podlaska

Sie 31

suplementy biala podlaska Niestety, większość krów w Stanach Zjednoczonych są kukurydza karmione, więc ich mięso i produkty mleczne są znacznie wyższe w tłuszcze omega-6, a nie.

Jedz szeroką gamę warzyw i owoców, aby uzyskać zrównoważoną dawkę różnych antyoksydantów, które chronią przed wolnymi rodnikami. Nie należy nadmiernie koncentrować się tylko na jeden konkretny przeciwutleniacz.

Naturalny kwas foliowy z zielonych warzyw liściastych są o wiele lepsze w pobudzaniu naturalne mechanizmy obronne organizmu przed rakiem niż syntetycznego kwasu foliowego w ufortyfikowanych rafinowanych produktów mącznych. Ponadto, upewnij się, że masz wystarczająco dużo witaminy B12, ponieważ współpracuje z kwasu foliowego, aby chronić DNA przed uszkodzeniem. Witamina B12 nie występuje w produktach roślinnych, ale tylko w produktach pochodzenia zwierzęcego, w tym wątroby cielęcej, mięs, drobiu, ryb, skorupiaków i produktów mlecznych.

Pić tyle czystej, filtrowanej wody każdego dnia, ponieważ utrzymuje system limfatyczny czyste i pomaga w detoksykacji organizmu. Dla przeciętnego człowieka, nie pić od 8 do 10 ośmiu szklanek dziennie.

Mają odpowiednie białka na każdy posiłek i przekąskę w ciągu dnia, które pomogą wątroba eliminacji toksyn z żółcią i stolca. Białko pomaga utrzymać równomierny poziom cukru we krwi.

Zwiększenie włókien (rozpuszczalną i nierozpuszczalną) spożycie zmniejszyć ryzyko raka jelita grubego, rak piersi i rak prostaty. Dążyć do 40-50 gramów dziennie, które jest dwa razy więcej niż to, co przeciętny Amerykanin spożywa każdego dnia.

Wreszcie, istnieje również przekonujące przeciwnowotworowym dowody resweratrolu (w czerwonym winie, ale tylko pić z umiarem), kurkumina (w kurkuma), zielonej herbaty, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z granatu, kwercetyna (w cebuli, jabłek i winogron), sprzężony linolowy kwas (w mięsie karmionego trawą, a jego mleczarni), luteolina (w seler, zielona papryka, marchew, oliwa z oliwek, tymianek, rozmaryn, oregano) oraz imbiru.

Bottom Line

Aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka,

Uniknąć:

Ciągły stres emocjonalny,

Nagromadzenie toksyn (środowiskowych i dietetyczne) w organizmie

nadwaga,

suplementy biala podlaska

nierównowaga hormonalna,

nadmierne spożycie alkoholu, a

zbyt dużo lub zbyt mało ćwiczeń.

Zrobić:

ograniczyć spożycie cukru,

upewnij się, że masz wystarczająco dużo witaminy D3,

jeść więcej warzyw kapustnych,

mają więcej tłuszczów omega-3 i omega-6 mniej tłuszczów,

jeść wiele różnych owoców i warzyw,

pić tyle czystej, filtrowanej wody,

posiadania odpowiedniego białka i błonnika.

proszki do prania z niemiec
– autor artykułu