suplementy odchudzajace

suplementy odchudzajace

Paź 19

suplementy odchudzajace Inne czynniki żywieniowe obejmują: Spożycie cukru przetworzonej żywności, gluten, dodatków chemicznych, trans i nadmierne jedzenie.

Daj się picia alkoholu: jeden napój alkoholowy dziennie zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi przez siedem do dziesięciu procent. Nie tylko to, ale po leczeniu raka piersi, które spożywają trzy do czterech drinków tygodniowo zwiększają ryzyko nawrotu o 34%.www.ladeco.pl/produkty/fotele-i-sofy/

Rzucenia palenia: Chociaż palenie jest zwykle związane z rakiem płuc, substancje rakotwórcze w papierosów wpływa na cały system. Kobiety, które palą, są 24 razy bardziej narażone na raka piersi. Ryzyko podwaja, jeśli te kobiety zaczynają palić przed urodzeniu pierwszego dziecka i wzrasta do 61 razy bardziej prawdopodobne, jeśli zaczną palić przed ich pierwszym okresie mentrual.

Angażować się w wysokim poziomie aktywności fizycznej: Kobiety, które korzystają od ponad trzech godzin tygodniowo zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi o 25%.

Nie należy przyjmować Hormonalna terapia zastępcza: jak wiele raków piersi są zależne od estrogenu, ma to sens, aby zminimalizować ekspozycję na estrogen. Dwa badania opublikowane w 2002 i 2003 łącza HTZ na częstsze występowanie raka piersi.

Suplement mądrze: Trzy czwarte wszystkich kobiet z rakiem piersi mają niedobór witaminy D. Utrzymanie optymalnego poziomu witaminy D zmniejsza ryzyko o 45%. Upewnić stężenie witaminy D są optymalne poprzez regularne badania krwi i jeśli oni nie przyjmować suplement. Osoby z diety bogatej w DHA kwasów tłuszczowych Omega 3 są dwie trzecie mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi. Zwykle, że ryby naszego Omega 3. Ale lnu wykazują specjalne współczynniki ochrony, z powodu ich zawartości lignanów diety, klasy fitoestrogeny, które mają działanie anty-estrogenem. Conversly sztuczne kwas foliowy (w postaci dodatków) wykazano zwiększenie ryzyka kobiety z rakiem piersi.
http://pbok.pl
– autor artykułu