suplementy na odchudzanie

suplementy na odchudzanie

Wrz 03
suplementy na odchudzanie

Mimo, że zbyt dużo ćwiczeń nie jest korzystne zarówno jako ciało staje się stale podkreślał, produkując ogromne ilości wolnych rodników, które mogą ostatecznie doprowadzić do uszkodzenia DNA.

Dieta, która zmniejsza ryzyko raka

suplementy na odchudzanie

Ograniczyć spożycie cukru, jak komórki rakowe fermentacji cukru do wytwarzania energii do wzrostu i rozprzestrzeniania się. Cukru produkuje nadmiar insuliny, który działa jako stymulator wzrostu drugiej komórkowego, podziału komórek, a ostatecznie do namnażania się komórek nowotworowych. Dlatego należy zwrócić uwagę na to, jak dużo cukru i rafinowanych węglowodanów (które działa jak cukier) można spożywać w tym samym czasie, jak podwyższony poziom glukozy we krwi oznacza więcej insuliny w organizmie.

Witamina D3 (przed słońcem i / lub dodatków) jest najpotężniejszym witaminy w zapobieganiu raka i hamując nową siedzibę nowotworów poprzez detektory gazu stymulowanie i wzmocnienie układu odpornościowego. Kiedy zwiększyć D3, upewnij się, że organizm ma odpowiednią witaminę K, jak oni pracują razem jako zespół. Dobre dietetycznych źródeł K są zielone warzywa liściaste, takie jak kapusta, szpinak, Collard zieleni, Boćwina, rzepa, gorczyca, brukselka i brokuły.

suplementy na odchudzanie

Warzywa kapustne zwiększyć poziom w organizmie 2-hydroxyestrogen w zmniejszeniu ryzyka zachorowania na raka piersi. Jedz 3 lub więcej porcji tygodniowo brokuły, kalafior, brukselka, kapusta, Collard zieleni, Kohlirabi, brukiew, rzepa, bok choy i zieleni gorczycy. Można również uzyskać korzyści z tych warzyw w dodatku o nazwie indol-3-karbinol.

Więcej tłuszczów omega-3 i omega-6 mniej tłuszczów jako ich stosunek wpływa na tempo proliferacji komórek poprzez hormonów zwanych prostaglandyn. Tłuszcze omega-3 zmniejszają stany zapalne, podczas gdy tłuszcze omega-6 zwiększają go. Dobrym źródłem 3s są ryby złowione w dziewiczych, zimnych wodach i mięs karmionego trawą.
http://healthandfitness.pl
– autor artykułu