suplementy diety na wlosy

suplementy diety na wlosy

Lis 13
suplementy diety na wlosy

Jak odnieść sukces jako terapeuta – Top 10 Secrets do sukcesu

Czy patrzeć z zazdrością na uznanych terapeutów i szkoda, że ??można mieć dostęp do swojej bazy klientów? Rozmawiałem 30 udanych terapeutów o swoich sekretów sukcesu (przez ich kryteria sukcesu). Tajemnice sukcesu są podane poniżej:

1. Skuteczne Marketing. Spędź przedłużonego czasu i wysiłku (prawdopodobnie o jeden dzień w tygodniu) do rynku i promować siebie. Zacząć trzeba spędzać około 80% swojego wysiłku na marketing. Bez marketingu nie ma klientów, bez klientów nie ma biznesu.

To jest tak kuszące, aby spędzić czas na upewnienie się, że wszystko jest idealne, zanim go uruchomić. Proszę nie rób jako jeden terapeuta nie. Nazwijmy ją Sheila. Sheila spędził wiele czasu i kłopotów zabezpieczania klinikę w drogiej części miasta i miał bardzo luksusowe ozdoby, drogie obrazy i meble. Problem polega na tym, zanim była gotowa do uruchomienia jej zabrakło gotówki i energii, aby umieścić w marketingu. Sheila umieścić w niektórych ogłoszeń w lokalnej ekskluzywny magazyn które z pewnością przyciąga większą uwagę. Niestety jej potencjalni klienci nie mogli parkować poza kliniką i jej potencjalni klienci nie byli to ludzie, którzy chodzą na spotkanie! Hmmm kosztowna lekcja dla Sheili, którym udało się wynająć pokoje do innej firmy (myślę, że był to agenci nieruchomości, w czasach, kiedy nie było boom nieruchomości), ale w znacznej straty do siebie. Aby być uczciwym wobec Sheila choć nie uczyć ubezpieczenie samochodu przez internet się od błędu i naprawdę koncentruje swoją energię na marketing swoją praktykę od niej i wynajął pokój w już nawiązanego klinice.

2. reputacji. Zbudować reputację zawsze dostarczanie lub przez dostarczanie na usługi. Prawie wszystkie terapeutów rozmawiałem mają doskonałą reputację w swojej dziedzinie, że stworzyliśmy na przestrzeni lat.
http://www.cukierniacieslikowski.pl
– autor artykułu