suplementy menopauza

suplementy menopauza

Gru 14
suplementy menopauza

takie jak te wymienione powyżej i kilka innych. Jeden taki dodatek o nazwie OPC (nie mylić z Europejskim przeciwutleniacza o tej samej nazwie), oparty na lekarstwo mam zbadane i pisemne informacje, został wykorzystany w ciągu ostatnich trzech lat w Afryce Południowej w leczeniu HIV i raka , Spośród około 350 pacjentów z HIV, wszystkie są wciąż żywe i dobrze z ich objawów albo odwrócone lub stabilizowana. Spośród 80 pacjentów z chorobą nowotworową, niektóre w bardzo późnym stadium, 72 są żywe i dobrze i albo rak darmo lub z ich nowotworów w remisji i guzy kurczą. Spośród 8, które nie przetrwać, 5 było w ich ostatnich dniach bardzo i nie mógł przytrzymać uzupełnienie. Innym trzy ulegli niewydolności narządowej jako prawdopodobnego wyniku wcześniejszego tradycyjnych zachodnich leczenia poprzez chemię. Porównaj to z wynikami jakiegokolwiek nurtu medycyny lub leczenia!

o Pamiętaj, czego unikać mogą być tak samo ważne jak to, co jesz: unikać cukru w ??największym możliwym stopniu. Cukier żywi raka i innych chorób i powoduje mnóstwo innych problemów zdrowotnych. Cukier rafinowany jest również numer jeden przyczyną problemów zdrowotnych na całym świecie! Podobnie uniknąć chleb i inne przedmioty zawierające bielone białej mąki, która jest w zasadzie pusta i szkodliwe kalorii, które przekształcają się do cukru po spożyciu. Inne pozycje, których należy unikać obejmują zakaz fermentowane soja, wieprzowina, MSG, wszystkie zwęglone żywności i potraw gotowanych w wysokiej temperaturze, aluminium i pokryte naczynia, mikro-machnął jedzenie, jedzenie w plastikowych pojemnikach i styropianu.

O Ostateczna kluczem do wygrania bitwy jest twoje nastawienie psychiczne. Usuń jak najwięcej stres ze swojego życia, jak można sądzić, że masz zamiar wygrać. Stres i martwić się osiągnąć niczego – co gorsza, w rzeczywistości są sojusznikami choroby i choroby.

– autor artykułu