suplementy kulturystyka

suplementy kulturystyka

Sty 13

suplementy kulturystyka Te zmutowane komórki rozwijają się w środowisku beztlenowym i uzyskać energię z odpadów metabolicznych. Dodatkowe komórki mogą stanowić masę tkanki zwanego nowotworowych.

Z definicji, komórka rakowa jest normalne, zdrowe komórki, które ulegają mutacji genetycznej do tego stopnia, że ??może żyć w beztlenowym otoczenia (warunki, w których http://pracowniaroslinna.pl tlen nie jest dostępna).na stronie więcej informacji Innymi słowy, jeśli pozbawi grupy komórek o żywotnym tlenu (ich głównym źródłem energii), niektóre z nich umrze, ale inni uda się zmienić ich genetycznego oprogramowania i mutować w bardzo pomysłowy sposób: komórki będą w stanie żyć bez tlenu i czerpać niektórych swoich potrzeb energetycznych z takich rzeczy jak komórkowych produktów przemiany materii.

Tylko 09:55 procent wszystkich przypadków raka piersi, jest spowodowana predyspozycją genetyczną i ponad 70% wszystkich mutacji są powodowane przez czynniki środowiskowe. To stawia w bardzo silną pozycję, aby być w stanie znacząco zmniejszyć ryzyko wystąpienia mutacji genowych, które powodują raka piersi.

Mam wymienione propozycje zaczynające się najważniejszym i najbardziej skuteczne:

Zjedz całe jedzenie, diety na bazie roślin z dużą ilością surowej żywności: Dieta jest najbardziej rozpowszechnioną przyczyną mutacji genetycznej. Może ona również zapewnić najlepszą ochronę przeciwko rakowi. Ale który z diety? Badania przeprowadzone przez dr Dean Ornish pokazują, że nasza krew ma silne związki antyrakowe. To dobra rzecz. Nawet ci na standardowej amerykańskiej diety (SAD) mają krew, która walczy z rakiem. Jednak krew wegan (ci, którzy spożywają żadnych produktów zwierzęcych, co-tak-kiedykolwiek) zmniejszyła wzrost raka przez prawie 8 razy w ciągu krwi tych spożywania standardowego amerykańskiej diety. Inne badanie przeprowadzone w Loma Linda University odkryli, że weganie mają 34% niższe stawki raka piersi innych kobiet.

– autor artykułu