suplementy firmy now

suplementy firmy now

Lis 23

suplementy firmy now Natomiast takie alternatywy są silnie tłumione, zdyskredytowane i zamaskowane jako „olej węża” i „medycyna voodoo”.

Zimna, twarda Faktem jest, że na raka i inne choroby zwyrodnieniowe i przewlekłe to duży biznes – w wysokości setek miliardów dolarów rocznie. Kiedy ich jedyne miejsce na rynku jest nasze ciało, grupom interesu o bilion dolarów imperium świata farmaceutycznego, głównego nurtu medycyny i instytucje, które są uzależnione od utrzymania status quo nie jest prawdopodobne, aby umożliwić taką naturalną konkurencję, nawet jeśli koszt jest miliony niepotrzebnych zgonów i niewypowiedziane cierpienia.justynaczowicka.pl fotografia dziecięca kraków

suplementy firmy now

Lepszy plan utrzymania i zwiększenia zysków jest nadal przynosić nowych leków na rynku, które jedynie leczyć objawy i mieć poważne skutki uboczne, które prowadzą do jeszcze większej liczby leków w cyklu niekończącą się tak, że w momencie samiec amerykański osiągnie 65 lat wiek, on trwa średnio 15 receptą i bez recepty każdego dnia – kiedy to wszystko zaczęło się z jednego lub dwóch warunków, które mogło być leczonych w bezpieczny i skuteczny sposób naturalny. Dobry model dla zysku, ale okropny jeden dla ludzkości.

suplementy firmy now

Mamy obecnie ponad 15.000 opatentowanych i zatwierdzonych leków, z których 95% ma znaczące skutki uboczne. To nie przypadek, że nasi lekarze uczono przez wiele pokoleń, tak jak do tej pory, że sposobem leczenia choroby i choroby jest określenie zatwierdzonych leków – leki, które są podejmowane przez pojedynczy największe źródło zdecydowanie finansowania edukacji medycznej: firmy farmaceutyczne świata. Czym dokładnie jest ta góra medycyny właściwie wyleczony w ciągu ostatniego półwiecza? Na pewno nie rak!

Zdecydowanie najbardziej efektywny sposób na pokonanie i uniknąć raka jest usunięcie przyczyn raka i uczynić swoje ciało tak niegościnnym na raka i choroby, jak to serwis klimatyzacji możliwe.

– autor artykułu