suplementy dla sportowcow

suplementy dla sportowcow

Sie 17

suplementy dla sportowcow

Estriol sam jest słabym estrogenem. Jednak w obecności innych estrogenami, takimi jak estradiol i estron, staje się anty-czynnik rakotwórczy i raka ochronne. Wraz z wiekiem organizm wytwarza mniej estriol, uzupełnienie z odpowiednich ilościach może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.

Bardzo ważne jest, aby mieć właściwą równowagę między 2 a 16-hydroxyestrogen alfa-hydroxyestrogen, oba metabolity estrogenu (estrogenów w moczu produktów ubocznych). Jeśli jest więcej niż 16 2, ryzyko zachorowania na raka piersi jest niższa. Jeśli jest odwrotnie, bardziej 16 niż 2, ryzyko jest większe. Ten stosunek 2/16 jest najsilniejszym czynnikiem wpływającym wrażliwych na estrogen ryzyko raka i jest całkowicie modyfikowalne dzięki interwencji dietetycznych (patrz poniżej).

2-metoksyestradiol (inny metabolit estrogenu) jest bardzo silnym hormonem przeciwnowotworowym organizm produkuje. Hamuje także wzrost komórek zwłókniającego w macicy.

5. Nadmierne spożycie alkoholu

suplementy dla sportowcow

Badania pokazują, że kobiety, które piją więcej niż 2 drinki dziennie znacząco zwiększyć swój wolny żelaza (żelazo nie wiąże się z białkami) stężenie w tkance piersi. Wolne żelazo powoduje intensywny stan zapalny i wytwarzanie wolnych rodników.

Jednakże, jeden za ilość żelaza nie są skorelowane z ryzykiem raka piersi. Jest wysokie spożycie alkoholu i nadmiernej estrogenów, które prowadzą do wyższej częstości występowania inwazyjnego raka piersi.

6. Zbyt dużo lub zbyt mało ćwiczeń

Ćwiczeń jest istotna, gdyż zwiększa dostarczanie tlenu do komórek. Normalne, zdrowe komórki wymagają odpowiedniej ilości tlenu dobrze funkcjonować http://www.euroimpex.pl/oferta/zarzadzanie-drukiem/, podczas gdy komórki nowotworowe można tylko mnożyć i rozwijać się w warunkach beztlenowych (bez tlenu) środowisku. Co więcej, kiedy się pocisz, to zabiera dużo toksyn nagromadzonych w organizmie toksyn, zwłaszcza w komórkach tłuszczowych.

– autor artykułu