suplementy diety a zdrowie

suplementy diety a zdrowie

Sie 05

suplementy diety a zdrowie Jeśli ciągle zestresowany lub ukrywanie zły, obawiając się, niepokojące, cyniczny, depresji lub pesymistyczne emocje, ciało może generować wolne rodniki, które promują uszkodzenia DNA.

Patrzcie uważnie na swoje życie i zidentyfikować wszystko, co jest z równowagi. Jeśli masz trudności z adresowania i go rozwiązać samemu, szukać profesjonalnej pomocy (np trenera lub terapeuty).

Są zawsze patrząc na szklankę do połowy pusta? Zmiana postawy z ujemnego na dodatni może wpływać na sytuację i emocjonalnego wynik.

Naucz się szanować swoje uczucia i być prawdziwe dla siebie, a nie tłumiąc ich mówiąc takie rzeczy jak „Jestem w porządku”. Ludzie, którzy są w stanie uwolnić ich emocje złagodzić napięcie w ciele i generalnie szczęśliwsi.

Mając system wsparcia wraz ze zdrowymi rynków zbytu na stres (takich jak ćwiczenia lub gra na instrumencie muzycznym) są zawsze bardzo ważne dla dobrego samopoczucia emocjonalnego.

Żyj swoim życiem z celem, pasji i wdzięczności.

2. Toksyny odkładają się w ciele

W czasach nowożytnych, jesteśmy stale narażeni na liczne toksyn środowiskowych i żywieniowych. Kiedy te toksyny dostają się do organizmu, mają tendencję do gromadzenia się (zwłaszcza w komórkach tłuszczowych) i wytwarzają ogromne ilości wolnych rodników, które w odpowiednim czasie, uszkodzenie DNA. W związku z tym, ważne jest, aby rozpoznać i uniknąć ich w pierwszej kolejności.

toksyny środowiskowe:

Używanie wyrobów tytoniowych oraz narażenia na bierne palenie

Zanieczyszczenie powietrza

Nadmierna ekspozycja na słońce

Toksyczne chemikalia w środki czystości, odświeżacze powietrza, spraye błędów, mydeł, produktów do higieny osobistej i kosmetyków.

Promieniowanie z egzaminów diagnostycznych, takich jak tomografia komputerowa, rentgenowskich i mammografii. Spróbuj zminimalizować posiadania takich egzaminów czy można sobie na to pozwolić, zdecydować się na MRI.

– autor artykułu