suplementy bydgoszcz

suplementy bydgoszcz

Wrz 18

suplementy bydgoszcz

Współczesna medycyna Versus natury w leczeniu raka

Zachodnia medycyna, w przeciwieństwie do co najmniej 6000 lat praktyki medycyny naturalnej, traktuje ciało jako zbiór elementów, a nie jako synergicznego organizmu. Jeśli chodzi o leczenie złamanych kości i rannych części ciała, mainstream zachodnia medycyna nie ma sobie równych. Gdy to samo podejście stosuje się w leczeniu choroby i choroby – Ustalenie lub naprawy części, w których objawy chorób leżących manifestować, współczesna medycyna nie zdało egzaminu.

W przypadku raka, zamiast adresowania przyczyn raka – toksyn i osłabiony układ odpornościowy – widzimy zamiast zabiegi, które albo łamany, palą lub trucizny dala guzów i komórek nowotworowych, co dodatkowo osłabia immunologicznego raka System został już pokonany i tylko pogarsza warunki, które doprowadziły do ??raka na początku.

Nawet jeśli początkowo sukces w pozbyciu istniejących komórek rakowych i guzów, efekt końcowy jest osłabiony organizm, które mogą mieć poważne uszkodzenia narządów i która jest bardziej podatne na nawrót pierwotnego raka, jak również inne formy raka i chorób.

Przez pół wieku lub więcej, powiedziano nam, że przełom czy lekarstwo na raka jest tuż za rogiem, a jednak śmiertelność na raka pozostają praktycznie niezmienione. Tymczasem skuteczne terapie naturalne i alternatywne jaki adres i skorygować rzeczywiste przyczyny raka nadal cieszyć się o wiele większy sukces niż w większości nieudanych zabiegów nurtu – nawet te naturalne alternatywy tłumione i przyjść pod zwiększanie ataku w placówce medycznej.

Zysk odgrywa ogromną rolę w zachodniej medycyny, a ponieważ natura nie może być opatentowane, nie ma zysku w prowadzeniu badań dotyczących naturalnych środków na raka i choroby. W rzeczywistości, jeśli badania miały udowodnić skuteczność naturalnych alternatyw, a te alternatywy miały być dopuszczone do stosowania w leczeniu raka i innych chorób, wynik by łby przyznać, taniej, bezpieczniej i bardziej efektywnej konkurencji do zaciekle strzeżonym rynku.

– autor artykułu